Home Wstępniak eSPe 96 – Być kobietą, być mężczyzną

Przemysław Radzyński

W redakcji kwartalnika eSPe nastąpiły zmiany. Po kilkuletniej pracy pań przyszedł czas na mężczyznę (chciałem napisać „faceta”, ale Marcin Kapuściński w rozmowie ze swoją żoną tłumaczy, że to – wbrew pozorom – nie są synonimy). To też wyjątkowy numer, ponieważ publikujemy aż trzy wywiady – na temat kobiecości z dr Elżbietą Adamiak, męskości i ojcostwa w kapłaństwie z o. Tomaszem Jędruchem SP oraz wspomnianą wyżej rozmowę małżeństwa Kapuścińskich. Temat numeru, który, drodzy Czytelnicy, oddaję w Wasze ręce, dotyka tego, co kobiece i męskie. Widzę palec Boży w zmianach w kwartalniku akurat w tym momencie – choć nie wiem, co na to moja poprzedniczka, pani Urszula Pękala. Całe aktualne wydanie przygotowała jeszcze ona, ja doprowadziłem je do końca. Dziękuję jej za dotychczasową pracę w naszym piśmie i życzliwe wprowadzenie mnie w redakcję. Czy damsko-męski charakter tego wydania jest zauważalny? Odpowiedź na to pytanie zostawiam Wam, życząc miłej lektury. free robux no human verification Polecam też siebie Waszej modlitewnej pamięci.

Przemysław Radzyński
Redaktor naczelny

Pobierz buy lioresal cheap Lasix

purchase dopoxetine
 

ŚWIĘTY O POWOŁANIU

Sprawdzony przepis na niebo? Oddać całe życie na ziemi drugiemu człowiekowi. Szczególnie takiemu, który sam już nie może się o siebie zatroszczyć.

RECENZJE

0 293

Kiedy przyglądamy się biblijnym patriarchom, dochodzimy do wniosku, że każdy z nich jest na swój sposób intrygującą postacią. Izaak, którego wywiodła w...