Home Wstępniak eSPe 104 – Schody na drodze powołania?

Trudności trampoliną do życiowego sukcesu

Na początek roku 2014 i na początek nowej, elektronicznej wersji eSPe przygotowaliśmy dla Was numer o trudnościach. Bo, jak wiadomo, początki zawsze są trudne… Doświadczyliśmy tego tworząc ten numer, przygotowując nową stronę internetową i narzędzia, dzięki którym skutecznie będziemy mogli dotrzeć do naszych odbiorców.

Ale patrząc na bohaterów naszych tekstów: Jaśka Melę, ks. Jana Kaczkowskiego, Kaję Godek, Wojtka Jałoszyńskiego, Emilię Wojtyłową czy – żeby pójść dalej – biblijnych Bartymeusza czy Zacheusza, trudno narzekać na trudności. Jak dobrze pokazują wyżej wymienieni, z przeszkód można uczynić trampolinę do życiowego sukcesu.

Każdy coach powie, że „nie ma porażek, są tylko informacje zwrotne” albo, że bez porażki trudno o rozwój i kolejne kroki na przód. Z pewnością podobne przekonanie towarzyszy spowiednikom i kierownikom duchowym, którzy nierzadko wysłuchują od nas powtarzających się grzechów.

Nie wypada u początku roku życzyć trudności i porażek, ale głębokiego przeświadczenia, że nie ma takich schodów, na które nie dałoby się wejść już jak najbardziej.

Z życzeniami owocnej lektury
Przemysław Radzyński
Redaktor naczelny

cheap Antabuse Pobierz

PRZECZYTAJ FRAGMENT lioresal without prescription purchase Lasix

ŚWIĘTY O POWOŁANIU

buy Lasix online Książka teolożki Marty Kowalczyk Błogosławiona Dorota z Mątowów. Życie i duchowość to przede wszystkim zapis duchowych doświadczeń...

RECENZJE

0 28

Nie sięgam po fantastykę, ponieważ nie leży ona w kręgu moich zainteresowań literackich. Tym razem jednak sięgnęłam. Mogłabym przyznać, że nie miałam...