Home Powołanewsy „Życie w habicie” – konkurs z okazji Roku Życia Konsekrowanego

Wydawnictwo Pallottinum i pallotyńskie Wyższe Seminarium Duchowne w Ołtarzewie zapraszają do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym z okazji trwającego właśnie Roku Życia Konsekrowanego.

Jak informują na Facebooku, zasady są proste:
1. Zrób zdjęcie siostry zakonnej, brata lub grupy osób życia konsekrowanego, które nas zaskoczy, wzruszy, zmusi do zadumy – im ciekawsze tym lepiej!
2. Znajdź do tego zdjęcia komentarz – z Pisma Świętego lub jakiegoś dokumentu Kościoła. Wystarczy jedno zdanie! Zachęcamy do poczytania dokumentów o życiu konsekrowanym.
3. Wyślij to na adres mm@pallottinum.pl cheap dopoxetine .

Pallotyńskie wydawnictwo przewiduje przyznanie trzech miejsc. Do wygrania są Biblia Jubileuszowa, Papieska, Pielgrzyma (w futerale na zamek). Organizatorzy zwracają uwagę, że zdjęcie musi być własnością autora, a fotografowane osoby muszą wyrazić na to zgodę; przesłanie zdjęć jest jednoznaczne ze zgodą na wykorzystanie ich przez Wydawnictwo Pallottinum.

Konkurs trwa do 2 lutego 2015 r., czyli do Dnia Życia Konsekrowanego. „Nie czekajcie – pstrykajcie!” – zachęcają pallotyni.

Konkurs 'Życie w habicie' - fot. Facebook.com generic dopoxetine generic lioresal

ŚWIĘTY O POWOŁANIU

W numerze poświęconym tematowi świętości chcemy przedstawić Wam jednego z trzech wyniesionych dotąd do godności świętych pijara. Najstarszego wiekiem, ale najmłodszego stażem kanonizacyjnym. Jego...

RECENZJE

0 1306

Melania miała 15 lat, Maksymin 11. Żadne z nich nie chodziło do szkoły. Nie umieli czytać, pisać, ani liczyć. Nie umieli się też modlić....