Home Powołanewsy Duchowa Adopcja Maturzystów

Pijarzy po raz trzeci przygotowują Duchową Adopcję Maturzystów. Od 5 do 30 maja ojcowie, bracia i klerycy z Zakonu Szkół Pobożnych będą się modlić o dary Ducha Świętego na czas matur i w intencji dobrych wyborów w życiu dla młodzieży.

„Gdyby nie modlitwa – Wasza, wielu moich znajomych, rodziny – nie wiem jak poszłyby mi te matury, szczególnie ustne” – dziękowała w ubiegłym roku Gosia, która wzięła udział w Duchowej Adopcji Maturzystów. Jak sama pisze, jest osobą, która strasznie się stresuje. „Duch Święty przyszedł do mnie głównie w postaci spokoju przed egzaminem, pomagając mi w ten sposób skorzystać z wiedzy jaką zdobyłam przez te lata nauki” – napisała w mailu z podziękowaniami do pijarów.

Osoby, które zgłoszą się za pośrednictwem formularza na stronie cheap nolvadex www.maturzysci.pijarzy.pl Antabuse reviews generic dopoxetine zostaną objęte codzienną modlitwą przez zakonników.

ŚWIĘTY O POWOŁANIU

Sprawdzony przepis na niebo? Oddać całe życie na ziemi drugiemu człowiekowi. Szczególnie takiemu, który sam już nie może się o siebie zatroszczyć.

RECENZJE

0 293

Kiedy przyglądamy się biblijnym patriarchom, dochodzimy do wniosku, że każdy z nich jest na swój sposób intrygującą postacią. Izaak, którego wywiodła w...